UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jesteś zwykłym człowiekiem jedynie z własnego wyboru, skończ jakaś dobrą szkołę, zdobądź dobrze płatny zawód, tylko niebo jest limitem. Jako człowiek możesz wszystko, wystarczy ciężka praca i dużo samozaparcia. Niestety, większość woli ochłapy u "Pana" w zakładzie, czteropaczek po pracy i pi*dolenie jak to jest mu w życiu ciężko. Na cuda nie licz, jak sam nie zmienisz swojego życia, to nikt tego za Ciebie nie zrobi.

Dawid9