UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolinski nie jesteś zbyt kulturalny i masz w sobie zbyt dużo ogresij. Pyta się człowiek ciebie grzecznie, a ty do niego z maczugą, co prawda póki co slowną, ale strach pomyśleć co będzie dalej. Najlepiej omijać ciebie chuliganie z daleka.