UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolinski, a jak ty się czujesz po tym jak guru i główny ideolog twojego ugrupowania zwachał się z Czarzstym i ulubieniecem pani Kasprzyckiej nijakim Biedroniem. Co miał oddać mandat, a nie oddał. Co za wstyd. .. Co za towarzystwo. ..