UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rozumiem, że gdyby nie kiepskie relacje z prezydentem miasta nadal zajmowałaby Pani etat, jak robi to część elblążan w wieku emerytalnym, a młodzi w poszukiwaniu pracy opuszczają to miasto. Pani tymczasem użala się nad ich losem, dopatruje się w tym co najmniej nieszczerości.
Beta