UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tan "FEKALIETON" jest o tym, że jak się kuca / tzw. żabia perspektywa" to wszystko wydaje się duże i groźne, po zmianie perspektywy jest inaczej. Ma Pani rzeczywiście dużo czasu do marnowania. Ot taki elbląski Passolini- miłośnik kaprofagii. Smutne i mało apetyczne.