UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani Mario, było na Portelu wykupione oświadczenie Juliusza Marka, który poinformował świat, że nie jest wydawcą gazety, która się pojawiła w Elblągu. Niechże Pani trzymając się swojej zasady, że nic pod dywan nie zamieciemy napisze też o tym, bo może to jakaś część naszej elbląskiej tożsamości. "Żyć tak aby nikomu czasem nie podpaść"