UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najgorsze w tym plecieniu jest to, że niektórzy w nie wierzą. Ale jak powiada klasyk " ciemny lud to kupi ". Niestety, ale nie wszyscy czytający felietony pani feljetonistki podzielają jej niczym nieuzasadniony optymizm i fascynację filozofią. Bo tak naprawdę oczym jest powyższy felieton ? Ano o niczym. I właśnie w przekonaniu twórczyni tegoż " dzieła " w tym cały jego urok. Genialne. I jakie przemyślane, bo nie potrzeba talentu Cycerona, a za każdy felieton w ręku brzmi mamo. Ot i cała filozofia.