UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejny raz potwierdzają się " relacje " Prezydenta z osobami od niego służbowo zależnymi ?? I mimo pewnych " zasług " z ostatniej kadencji, nie wydaje mi się, aby dotrwał do końca obecnej. Z miesiąca na miesiąc pogrąża się sam i traci zaufanie i jakiekolwiek zrozumienie swych działań wśród elblążan.

pampi-ZAWADA