UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kilimandżaro - Jedyny prezydent, który miał odwagę powiedzieć "biorę odpowiedzialność za wszystkie swoje decyzje, które podjąłem". Posłuchaj Wałęsy, nie chcem ale muszem, ja chciałem, ale oni nie chcieli, to nie moja wina, to tamtych itd. Komuna komuną, ale Pana Wojciecha Jaruzelskiego cenię za odwagę i przyznawanie się do niektórych błędnych decyzji, a nie odwracanie kota ogonem jak to ma miejsce w obecnej polityce. Ps. Założę się że Kuchciński straci pozycję marszałka, ale już mają dla niego ciepłą posadkę w jakiejś radzie nadzorczej. ..

Anonimek1