UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pani Mario cieszę się, że tak bardzo liczy Pani na młodych tylko problem polega na tym, że ich wychowują starzy, i wchodzą Ci młodzi w stare układy. Proszę posłuchać i poczytać nawet w komentarzach co się dzieje w Urzędzie Miasta-wynika z tego, że tam nie ma ludzi przypadkowych, ustawione konkursy itd. W tym mieście chyba nie ma nadziei, że coś się zmieni. Był Pan Słonina to kto był Wiceprezydentami teraz Słoniny nie ma to kto jest Prezydentem i Sekretarzem?
wre