UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nic nie pomieszałem, nawet teraz jest działalność nierejestrowana bez podatku, pola golfowe są biedne? Lotniska też? Nie słyszałem, żeby nasi producenci mebli, którzy brali dotacje z UE byli młodzi, a ile firm po 5 latach zmienia fikcyjne właściciela, żeby podatku nie płacić, oni też go płacą, górnicy, albo policjanci są biedni? Przypominam, że 1 z okolicznych przedsiębiorców, dostał ok 2 mln zł dotacji z UE i nie rozliczył się z tego i jest poszukiwany. Ciekawe czy tacy jak on płacą podatki, albo ci co na czarno ludzi zatrudniają.