UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystko totalnie pomieszaleś !!! W mieście dostają dopłaty tylko ci, co naprawdę są zagrożeni ubustwem a w skrajnych przypadkach śmiercią z głodu lub dla mlodych jakieś na rozpoczęcie interesu, ale potem państwo sobie zwróci z naddatkiem, a rolnik nigdy nie nie zwróci tylko będzie doil dalej. A rolnik jest w takiej sytuacji w szczególności ci ciągnący z UE jak z dojnej krowy??? Chyba nie, to niby dlaczego mają dostawać tak olbrzymie dopłaty.