UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skoro świeci to nie potrzeba lamp na wsi po co montują, jak wszytko świeci. A w mieście to jak biorą dopłaty do czynszu i dotacje na firmy to czyim kosztem się bogacą? Dotacje do pól to biorą nawet lotniska i pola golfowe, ogrody zoologiczne czy skanseny, tam też są sami zarozumiali? To dobrze, że ludzie na wsi się bogacą. Tak pieniądze z Unii są wspólne i należą się nie tylko ludziom w mieście, ale również ludziom na wsi.