UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
" Nie jest wyzysk, bo dzięki temu masz tanie żarcie w sklepie " - Nie ! Dać dopłaty obywatelom i ewentualnie mogą ceny podnieść nieco wyżej !!! Zdecydowanie lepiej brzmi a nie ładować w tych zarozumiałych napuszonych wieśniaków, którzy bogacą się kosztem innych. Dodam, że Unijne pieniądze to również nasze wspólne i nie ma nic wspólnego, czy więcej z nich korzystamy jak dajemy !!!