UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
- zamiast obornika używa nawozów sztucznych, bo mu nie urośnie - Kiedyś tego nie robiono i też jakoś wyżywili społeczeństwo !!!!! Teraz nastawienie nie jest na wyżywienie społeczeństwa tylko na olbrzymie zyski a to, że się ludzi się truje to już nikogo na tym świecie nie interesuje, tylko dużo kasy, w tym również tej za darmo, którzy rolnicy otrzymują. Szkoda czasu na dyskusję z kimś, co nie rozumie słowa zdrowa żywność tylko trujące gówno, które produkuje.