UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Poza tym u nas rolnictwo jest bardziej ekologiczne, bo są małe gospodarstwa, gdzie ludzie używają mniej nawozów i więcej pracy ręcznej, w Niemczech to są duże gospodarstwa o powierzchni kilkudziesięciu- kilkuset hektarów, dużo jest takich, co mają tysiące i tam walą chemię na potęgę, tam nawet miedzy nie widać między 1 polem, a 2.