UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Poza tym jak ktoś wymyślił takie prawo, żeby trzeba było załatwiać pozwolenie na to, by za darmo brać wodę to powinien zostać ukarany za nadmierną biurokrację, niedługo trzeba będzie mieć pozwolenie na podróżowanie pociągiem, albo uprawniwnia na posługiwanie się zapałkami czy widelcem, bo jakiś biurokrata sobie wymyśli.