UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jasne, zniszczyli ekosystemem, ludziom i zwierzętom zabrali wodę, teraz łaskawie otworzyli ujecie i po temacie. Dlaczego tak późno skąd ten upór przez dwa miesiąca, nagle można, co prawo się zmieniło??? Ciekawe czy ktoś w Wodach Polskich poniesie karę za bezmyślność?

molew