Dwa wypadki na siódemce w okolicach Pasłęka

27
26.07.2019
Dwa wypadki na siódemce w okolicach Pasłęka
fot.Michał Skroboszewski
Na trasie S7 w kierunku Elbląga w okolicy miejscowości Bogaczewo około godz. 10 doszło do dwóch wypadków, przez co utworzył się wielokilometrowy kork już na wysokości Pasłęka. Oba wypadki dzieli jedynie 500 metrów. Przed godz. 13 ruch wrócił do normy Więcej informacji wkrótce. Zobacz zdjęcia.
Do pierwszego zdarzenia doszło kilkaset metrów przed węzłem Bogaczewo. Kobieta kierująca citroenem, chcąc zmienić pas z prawego na lewy, uderzyła w bok volkswagena, który ją w tym momencie wyprzedzał. Volkswagen wypadł ekspresówki, uderzył w skarpę rowu i dachował. Trzy osoby podróżujące volkswagenem (w tym jedno dziecko) zostały zabrane do szpitala.
   W wyniku tego wypadku na trasie S7 powstał zator w ruchu i 500 metrów przed pierwszym zdarzeniem doszło do zderzenia citroena z peugeot. Kierowca citroena uderzył w tył peugeot, który przekoziołkował i zatrzymał się połową auta na barierce energochłonnej. Dwie osoby z peugeot zostały zabrane do szpitala.
Dwa wypadki na siódemce w okolicach Pasłęka

   Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające dokładne okoliczności obu zdarzeń. Utrudnienia jakie powstały na trasie S7 w kierunku Elbląga trwały około trzech godzin, a korki ciągnęły się kilometrami.
   
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Warszafka jedzie na wakacje. ..
Ja. (2019.07.26)

info

44  
  3
Warszafka spieszy się do św Piotra
Pikahuy (2019.07.26)

info

33  
  1
Jedziemy na sinice
(2019.07.26)

info

30  
  1
Uff zdążyłem. Byłem niemal świadkiem pierwszego wypadku , wszyscy hamowali popatrzeć co się stało.
(2019.07.26)

info

7  
  0
Ten jeden to normalnie jak Kubica na dwóch kółkach
(2019.07.26)

info

9  
  0
A jednak głupota cechuje nie tylko kierujących samochodami, ale dotknęła też niektórych piszących komentarze.
Warszawacombi (2019.07.26)

info

8  
  7
koło Pasłęka ludzie dostają małpiego rozumu to fakt
(2019.07.26)

info

18  
  0
Idiotka z citroena ! Później stoją wszyscy w korku trzy godziny przez durną idiotkę. Powinna zapłacić z 5 tys mandat i zabrać prawo jazdy na zawsze.
U...J... (2019.07.26)

info

24  
  5
Podobnie "ktos " zaparkowal kolo Nowej Holandii kilka lat temu zostawil auto i se poszedl w nie znane ,ujawnil sie na drugi dzien ;poprostu szoka dostal !!!
Lee (2019.07.26)

info

4  
  0
Mistrzowie niepatrzenia w lusterka i mistrzowie jazdy na zderzaku.. Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie..
duch (2019.07.26)

info

18  
  0