A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Tomasz12 - Tomasz12 - Jak cię nie obchodzi to po co czytasz ten artykuł, a jeżeli już to przejrzałeś to chyba coś ciebie jednak zainteresowało.
Nie macie już o czym pisać
nie się tego słuchać
@Tomasz12 - Mnie obchodzi. I co, głupio ci teraz?
Nie gatunek ma znaczenie a poziiom wykonania. Po raz kolejny w tym roku bardzo slaby.
Do tych co marudzą nie podoba się to nie przychodź i nie słuchaj,pewnie byście woleli disco polo i nachlać się piwa z borysa........
A co będzie w kolejną niedzielę?
PS miał co robić, powyciągane na poziomach do bólu :)
"Andre & The Giants"