UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli się boją a mówią w PiSie że stoją na straży Konstytucji i nikt nie złamał ani jednego zapisu,więc jeszcze raz...Pan Zbigniew Ziobro ma narzędzia aby zaostrzyć przepis bezwzględnego wiezienia co już pokazał.