UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest żenujące, że obiekt biblioteki wykorzystuje się na pokazy kulinarne. Owszem czytałem nie tylko zielniki, ale Anatomię człowiek Bochenka, Biologię ryb Franciszka Pliszki i dziesiątki innych, fachowych pozycji, także w ubiegłym wieku poradniki naprawy samochodów i co…? Na kolejnym pokazie Biblioteka Elbląska w swoich zacnych murach pokaże silnik samochodowy… i sztuczki związane z jego naprawą? Jeśli Dyrekcja Biblioteki nie ma pomysłu na ożywienie swojej działalności, to proszę zobaczyć na aktualności bibliotek w innych miastach. Jedno co mnie, powiedzmy, przekonuje do tego rodzaju imprez, to frekwencja. Ale taka frekwencja byłaby identyczna, gdyby to organizowało Technikum Gastronomiczne w Elblągu w swoich pomieszczeniach, bo tutaj, to jest profanacja.