UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie można, tylko co z tego, że się zatrzymasz, jak nic nie widać, jak jedziesz we 2 to pół biedy, bo 2 może wyjść i zobaczyć czy coś jedzie, ale samemu jak sprawdzisz? Tam widać dobrze dopiero jak przodem prawie na tory wjedziesz. Przejazd powinien być tak zbudowany, aby po zatrzymaniu się przed nim pociąg był widoczny z oddali, a nie, że wyjeżdża zza zakrętu, albo zza krzaków i nie ma czasu na reakcję. A co będzie jak pociągi będą jeździć za kilka lat po 200 km/h i więcej? bez przebudowy niebezpiecznych przejazdów się nie obędzie.