UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Klecha pewnie za kilka tygodni zwola pseudo-konferencje pokazujac ohydne stroje z tym kolorowym babolem na srodku i zacznie mamic dziennikarzy swoimi głupotami. W tym klubie sie nic dzieje. Totalna amatorka. Zadnego info, a Ci testowani to zadne wzmocnienia tylko jakies odpady, bo w swoich klubach byli za słabi. Naiwniacy z blaszanego kurnika znowu pewnie mu uwierza w cuda o utrzymaniu i beda mu lizac jaja. Z tym gosciem nie ma zadnej przyszlosci. PROSTA pewnie dalej bedzie zamknieta, bo kasy na ochrone brak. Wezcie sie ludzie zmobilizujcie i wyrzucmy tego Kleche raz na zawsze.

Komar