A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy każdy z nas musi być idealny? Moim zdaniem nie. To co się teraz wyprawia to gruba przesada. Zamiast skupiać się na swoim wyglądzie stańmy się bardziej życzliwi dla drugiego człowieka. Czy nie wystarczy mniej jeść, wprowadzić więcej ruchu na świeżym powietrzu i zaakceptować siebie?.
28 lat a wygląda gorzej od niejednego 40 latka.
jasne odwaga marketing
Czasami taka metamorfoza wprowadza wiele świeżości w życiu!! Sama się zastanawiam nad jakimś odważnym cięciem:D Catering mam już wybrany ;) Zostaje tylko jakaś nowa sukienka;) Takie banalne rzeczy a jak odmieniają samopoczucie ;) Polecacie jakieś salony fryzjerskie w Poznaniu?