UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Serio. .. ? Przecież pieniądze lepiej wydać na wybieg dla psów jak ten na dolince gdzie za jedyne100 tys zł psy mogą poskakać sobie po oponach samochodowych najczęściej w błocie i stojącej tam wiecznie wodzie.

KotMaciej