UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kazda kamienica powinna byc odnowiona bo to sa budynki ktore przypominaja historie. Na nie powinny byc takie dotacje z unii a nie ze wspolnota m7si brac kredyt na 30 lat. Poza tym z coniektorych kamienic szczegolnie glownych ulic powinno sie przeniesc ludzi, ktorzy nie placa nie dbaja i przez nich glowne ulice strasza i widac biede i zaniedbanie. Glowne ulice powinny byc zadbane bo to wizytowka naszego miasta. W oknach i balkonach kwiaty. Kolorowo i wesolo. A nie szmaty w oknach i przed klatka pijaki.