UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W kolejnym roku browar powinien wprowadzić minimalną granicę wieku dla dzieci zwiedzających browar. Ludzie z rocznymi dziećmi powybierali się na zwiedzanie hal produkcyjnych. Dzieci marudne, ruchliwe, ciężko je upilnować. Fakt, że większość urządzeń nie była uruchomiona, ale dla mnie to szok jak nieodpowiedzialni są ludzie.
Aabbb