UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli ciezko pracujacy Polak w Niemczech, Irlandii, Anglii nie jest kombinatorem tylko ten który podkreslam w latach 90 chciał jechac do us-raela i zdejmowac azbest z dachów??? Ciekawa inepretacja problemu, zalamuje sie jak cie czytam. Teraz Polacy maja na us-raelskie wizy wyje. .. bane, ale dalej usa pluje nam w twarz i opadaja mi rece jak mi piszesz nie spelniali wymogów. .. !!! ty sam wierzysz w to co piszesz??od 89 roku minęło 30 lat!!!! widzisz zależnośc??? co do Czech nie porównując ich wielkości, bo sa ponad 4 krotnie mniejsi, wystarczy im Skoda, ktora pewnie jezdzisz i ktora ma sprzedasz lepsza w Polsce niz VW, tOYOTA I RESZTA, MOZEMY SIE OD NICH UCZYC, CO NAJWYZEJ. .. .!!! Musisz byc bardziej obiektywny a mam wrazenie ze jestes usmazonym zindoktrynowanym kurczakiem na roznie, ktory w glowie ma tylko usa. .. Chociaz szanuje, ze przynajmniej piszesz o silnej armii. .. :)

dozen