UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak spełnili wymogi to dostali wizy proste. Jak u nas będzie poniżej 3% odmów to też dostaniemy zniesienie wiz. Wystarczy nie kombinować. Był taki bokser Szpilka, co zataił we wniosku, że siedział w pudle, albo tacy, co jeżdżą tam na czarno do roboty No i przez takich cwaniaków nie mamy ruchu bezwizowego. Nie dzięki Amerykanom i Anglikom tylko przez Rosję i Niemcy się uczyłem rosyjskiego, chociaż uczyłem się go juz w latach 90 i po 2000 roku. Jałta pokazała, że świat liczy się z silnymi i uzbrojonymi. Jak tacy będziemy, to będziemy mieć poważanie. Dlatego musimy rozbudowywać nasze Siły Zbrojne. Proste. Widać jaki mieli łeb Czesi dzisiaj są na marginesie polityki światowej i to Polska jest liderem regionu i w przyszłości będzie rosła w siłę, a Czesi nawet 1 dużej globalnej firmy nie mają w przeciwieństwie do nas. Jak dla mnie to Duda mógł nawet podpisywać stojac na rekach, jeśli umowa jest dla nas korzystna. A te roszczenia to pic na wodę i taka gadka pod publikę w USA, bo wybory się tam zbliżają. Trump wie, że wygrał wybory dzięki Polonii i jest ona dużo liczniejsza od społeczności żydowskiej i ma więcej głosów w wyborach, dlatego nic nie będą robić w tej sprawie tylko gadać. Proste. Tak Amerykanie to w tej chwili nasi najlepsi sojesznicy, pokaż mi lepszych? Bandycka Rosja? Ich kumple Niemcy i Francja? Którzy nie chcą się godzić na bazy NATO w Polsce? Tak honor jest ważniejszy od życia. Nie stracili 10 mln bo byli małym krajem, w dodatku w dużej części zamieszkałym przez Niemców. Poza tym też byli zabijani, torturowani, wożeni na roboty przymusowe, A tamtejsi Żydzi czy Romowie, swiadkwie Jehowy homoseksualisci wymordowani. Polacy w przeciwieństwie do Czechów walczyli wszędzie i na całym świecie są ich pomniki i ulice ich imienia. Walczyli w Norwegii, Afryce, Włoszech, Na Pacyfiku nawet, w Normandii, w bitwie o Anglię, 1 dywizja wyzwoliła Holandię i Belgię, zajęła dużą część Niemiec i Polska flaga powiewała na Monte Cassino i bramie Brandenburskiej a te zdjęcia przeszły do historii i Polacy i weterani byli, są i będą z tego dumni. A Czesi mogą nam tylko zazdrościć, tego, że Polska nigdy się nie poddała i zawsze odradza się jak Feniks z popiołów, i tego, że Polacy rządzili Rosją i zdobyli Kreml jako 1 na świecie.

Zen