UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Generalnie nie chcę sie przekonac jacy to sojusznicy, bo juz mielismy lekcje historii w 39,byly ladne samoloty, co z tego jak wiekszosc rozwalili na lotnisku. Zaden amerykanin nie zginie za Polaka taka prawda i kazdy trep ci to powie. To ze sa nic nie znaczy, poprostu bulimy z naszego budzetu kupe kasy zamiast wzmocnic wlasna armie. Juz nasz nauczono, ze jak masz na kogos liczyc to licz na siebie, albo jak sytuacja jest beznadziejna to sie poddaj jak Czechosłowacja czy Wegry a nie zgrywaj bohatera i wytep prawie do pnia cały naród.

dozena