UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szanowny Redaktorze, "Requiem" zabrzmiało w obszernej części, nie w całości, jak sugeruje artykuł, a "Dies irae" to część wspomnianego Requiem (czytając artykuł odnoszę wrażenie, że ten utwór wymieniono jako osobne dzieło). Pozdrowiena!

widz