A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Parodia te całe wojsko, wszystko sztuczne i na pokaz, ale najważniejsze, że sami czują się potrzebni.
Bardzo ładny dywan. Chętnie kupię. Na ścianie będzie pięknie "konwenjował" z samowarem z półkotapczanu.
@Jureczek - JW "Grom", a dokładnie Formoza
Przedmiot dla dzieci o inicjacji seksualnej NIE, a pokaz dzieciom sprzętu do zabijania TAK. Ot hipokryzja.
Z tymi górami to pułkowniku nie przesadzać. W ZSRR też byli tacy co zmieniali kierunki biegu rzek, budowali kanał Wołga -Don, itp i marnie to się dla nich skończyło. Macie tow. pułkowniku i tak masę roboty bo armia dysponuje przecież tylko prawie starym sowieckim sprzętem, czołgami, UAZ-ami, BWP-ami czy naszymi STAR -ami. Możecie zrobić biznes : cały ten sprzęt po " wypicowaniu" sprzedać kolekcjonerom. Sam chętnie kupię czołg T 54,ten bez ruchomej podłogi.
" Czołgista".
To totalna parodia, zdolność bojowa polskiej armii jest minimalna, szybciej kibole potrafią się zorganizować nisz ta nasza śmieszna armia.
Nie do zabijania tylko do obrony idioto !!!