17
07.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Parodia te całe wojsko, wszystko sztuczne i na pokaz, ale najważniejsze, że sami czują się potrzebni.
www rw (2019.06.07)
Bardzo ładny dywan. Chętnie kupię. Na ścianie będzie pięknie "konwenjował" z samowarem z półkotapczanu.
(2019.06.07)

info

4  
  1
@Jureczek - JW "Grom", a dokładnie Formoza
(2019.06.07)
Przedmiot dla dzieci o inicjacji seksualnej NIE, a pokaz dzieciom sprzętu do zabijania TAK. Ot hipokryzja. Z tymi górami to pułkowniku nie przesadzać. W ZSRR też byli tacy co zmieniali kierunki biegu rzek, budowali kanał Wołga -Don, itp i marnie to się dla nich skończyło. Macie tow. pułkowniku i tak masę roboty bo armia dysponuje przecież tylko prawie starym sowieckim sprzętem, czołgami, UAZ-ami, BWP-ami czy naszymi STAR -ami. Możecie zrobić biznes : cały ten sprzęt po " wypicowaniu" sprzedać kolekcjonerom. Sam chętnie kupię czołg T 54,ten bez ruchomej podłogi. " Czołgista".
(2019.06.08)
To totalna parodia, zdolność bojowa polskiej armii jest minimalna, szybciej kibole potrafią się zorganizować nisz ta nasza śmieszna armia.
Sddg (2019.06.08)
Nie do zabijania tylko do obrony idioto !!!
Yhhh (2019.06.08)
@Yhhh - do obrony przez zabijanie gdy zawioda wszystkie metody narzedzia sposoby i do odstraszania, amba wóda narkotyki kultura slowa ciemna strona medalu
(2019.06.08)