UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Totalny brak docenienia osób podawających kubeczki z wodą. uczestnicy biegli szybko, chwytali te kubki przez co oblewali podających, potem wyrzucali w losowe miejsca i dzieciaki musieli to zbierać, ale mniejsza o to. Po prostu powinni być bardziej docenieni, a z tego co widziałam nie ma nawet jednego zdjęcia.

Agnieszka1299