UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo gorąco, impreza extra trasa trudna ale kurtyny, punkty z woda, arbuzy :) wszystko dopięte mega :) organizacyjnie 6 nie mamy czego się wstydzić w Polsce :) a i pomysł z lodowiskiem klimatyzowanym jako biuro zawodów rewelacja!!

Obiektywnie :)