UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szanuję pomimo że nie znam. Ale codziennie w naszym mieście umierają dziesiątki ludzi i każdy przeżywa to w najbliższym gronie. Nie rozumiem takich artykułów czyżby człowiek miałby być ponad człowiekiem.

Wojtaseg