UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widywalem się z Panem dość często mimo różnicy wieku prawie 40 lat zawsze znaleźliśmy wspólny język czy to o mieście czy o Olimpii czy o Eb Start Elblag, niewspomne ile razy o zagranicy i o dzieciach rozmawialiśmy. Był człowiekiem gdzie zawsze można było na Pana liczyć. Zawsze zazdroscilem zdrowia, energii do zycia i Tych gęstych włosów. Kurczę podaliśmy sobie rękę 3 tygodnie temu ...zapamiętam te słowa i uścisk dloni na dowidzenia. Spoczywaj w Spokoju
Berol