A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty kibicu Condoni. Zapomniałes dopisac o jaki Puchar ciebie chodzi gambeto.
Wasze boisko jest w parku Kajki tam gdzie zaczynaliscie jako Batorowo!!!!
Gratuluję jako kibic ZKSu
spadek z hukiem za rok
U...to te mirkowe patałachy mają kibicow.