UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oczywiście na zdjęciu kto, jakiś pan komisarz, jak są zdjęcia to trzeba iść pokazać się, żal. Ja jestem policjantem z innej komendy i chodzę co dwa miesiące w cywilu, nikt nie musi o tym wiedzieć, oddaję bo chcę, a nie bo tak wypadałoby, proponuję panowie policjanci z Eg tego samego. Pozdr
.,.