UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżeli masz sporo hektarów to praktycznie nie musisz nic robić, bo z pieniążków, które otrzymałeś ( te za friko ) swobodnie się z nich utrzymasz. Na hektarach swoich nie musisz nic robić ( no ewentualnie pozory ), robiąc z nich zwykłe łąki, kosząc tylko trawę na siano. Także nie pierdziel głupot. Przykład, mając 80 ha możesz nawet uzyskać od 70 do 80 tyś. zł. Może miastowi nie mają o tym pojęcia, ale ja trochę jej mam. Skończ z tym skomleniem i weź się za normalną pracą na polach a nie piszesz tu te swoje bzdury !!!!!