UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A poza tym ja płacę większe podatki od ciebie kwotowo, bo placę podatek gruntowy i podatek VAT na srodki do produkcji rolnej, nasiona, nawozy ŚOR, paliwo, a to są grube tysiące, a ty żeby takie zapłacić, to musiałbyś zarabiać około 10 tys/mc. Dodatkowo ja też pracowałem kilka lat jako robotnik i też wtedy płaciłem podatki w ZUS.
Zen