UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A słyszałeś leśniczy o tym, ze uznana za wymarłą w latach 30 w Polsce czarna pszczoła znowu się pojawiła? Także nie jest źle. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/czarna-pszczola-wraca-do-polski-gatunek-pojawia-sie-coraz-czesciej/7wptj83

Zen