UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Zen - Czyli to, co jemy to sama chemia, nic naturalnego. .. gratuluję !!! Widzę, że dalej nie rozumiesz setna sprawy i to dlaczego giną pszczoły, właśnie przez takich ja Ty. Powiedz, co mi z tego, że wyprodukujesz więcej i więcej zarobisz jak My wszyscy zamiast zdrowych produktów jemy samą chemię ( trującą zresztą ). Pozdrawiam i lepiej więcej nie pisz!
leśniczy