UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zaraz ci napiszę na przykładzie 1 ha pszenicy. 300 kg polifoski pod korzeń, albo zamiast tego ok 35 ton obornika. 300 -350 kg saletry amonowej. Do tego 2 x 1 litr oprysk fungicydem rozcieńczonym w 200-300l wody plus 2x od chwastów np Apyros plus Mustang po 25 gramów/ha i od 0,6 do max 1l rozcieńczone tak samo w wodzie 200-300l. Do tego może być odżywka dolistna np Foliq 5l/h i już masz te chemikalia. Można jeszcze dodać jakiś adiuwant w dawce max 0,5 l/ha.
Zen