UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zawsze mnie zastanawiało dlaczego władze miasta nie zwróciły się do Niemców aby wspomogli upamiętnić to miejsce martyrologii ? bez urazy ale ten kamień gdzieś wciśnięty w krzaczki to jest żenada, tam powinien być duży pomnik ofiar nazistów taki aby go z pociągu było widać

Etyka