UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I tak to jest z tymi właścicielami nie są odpowiedzialni i oddają spowrotem zwierzę do schroniska.Po ul. Lubranieckiej biega duży szczeniak własciciele twierdzą ze pies musi sobie luzem pobiegać,rzuca się na ludzii ,obszczekuje i nikt z tym nic nie robi.

obserwator społeczeństwa