UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I tak to jest z tymi właścicielami nie są odpowiedzialni i oddają spowrotem zwierzę do schroniska.Po ul. Lubranieckiej biega duży szczeniak własciciele twierdzą ze pies musi sobie luzem pobiegać,rzuca się na ludzii ,obszczekuje i nikt z tym nic nie robi.
obserwator społeczeństwa