UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

" To jest wolność " pewnie że TAK, nie rozumie ten kto nie jeździł motocyklem. Tylko ostrożnie i z głową dookoła szyi a nie tylko na szyi. Chociaż zwykłe ludzkie szczęścia, jak we wszystkim jest niezbędne. Czego życzę wszystkim zmotoryzowanym. .. nie tylko jednośladów.

pampi-ZAWADA