UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie pisz bzdur ze ludzie chcieli sralnie dla psów na dolince z psami to chodzą do parku Kajki dzięki takim jak ja to PiS jest i będzie góra bo dobrze rządzą i bardzo dbają o prawdziwych Polaków dzięki im za to PiS góra

Zgelblag