UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym mieście Bareja wiecznie żywy A gdzie wzmianka o sprzedaży elblaskiego przemysłu za bezcen Dodajmy do tego wyjazd kilku tysięcy młodych za granicę i mamy pełen SUKCES Nie piszę że unia sama w sobie jest zła tylko że tak naprawdę to zmarnowane lata w tym mieście

Z i e l a r z