UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gratuluję dobrej postawy chociaż. .. .. ???. Przegrany mecz ale tak naprawdę nie musiało tak być bo gdyby była lepsza skuteczność głównie w I połowie to jestem przekonany że tego meczu byśmy nie przegrali. Dobrze zagrała wyróżniona Świerczek ale jak dla mnie na takie wyróżnienie zapracowały po równo Tatiana i Asia czego im serdecznie gratuluję.